„Światło twoich oczu” - Odcinek 20: Rozbudzone nadzieje | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 20: Rozbudzone nadzieje

novela.pl 25 września 2018 0

W 20. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Okulista daje Marinie nadzieję na odzyskanie wzroku. Emisja 2 października 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 20: Rozbudzone nadzieje

Isauro niszczy dokumenty egzaminacyjne Mariny. Luis przystaje na propozycję organicznej uprawy wysuniętą przez Paulina. W zamian prosi chłopaka, żeby zaprowadził go do Mariny, gdyż chce z nią porozmawiać w cztery oczy. Prudencia uświadamia męża, że nikt nie chce wyjawić mu, gdzie mieszka Marina z obawy przed tym, że wyrządzi jej krzywdę. Mężczyzna tłumaczy, że pragnie jedynie zaproponować jej dostatnie życie w zamian za odsunięcie się od Alberta. Prudencia sądzi, że Marina nigdy nie przyjęłaby od niego pieniędzy.

Doktor Bazán mówi Albertowi i Damianie, że chociaż do wystawienia diagnozy konieczne jest przeprowadzenie dodatkowych badań, widzi szansę na przywrócenie wzroku Marinie. Alberto uderza Isaura. Zarzuca mu, że przez swój egoizm skazał Marinę na życie w ciemności. Usiłuje przetłumaczyć mu, że dziewczyna nie jest jego własnością oraz ostrzega, że gorzko pożałuje, jeśli ośmieli się ją skrzywdzić.

Susana namawia córkę, żeby uwiodła Alberta i zmusiła go do ślubu. On natychmiast odtrąca ją i oświadcza, że nic do niej nie czuje. Yolanda uświadamia Vanessę, że Paulino bardzo cierpi z jej powodu i potrzebuje jej bliskości. Ona uważa natomiast, że dla dobra ich obojga powinni trzymać się od siebie na dystans. Wkrótce jednak znów się spotykają, wyznają sobie miłość i całują.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X