Luis Fernando zarzuca Maríi, że postanowiła zemścić się na nim i dlatego bierze ślub z Vladimirem. Fernando uprzedza Maríę, że może wyrządzić wielką krzywdę jego synowi, jeśli zwiąże się z nim, kochając innego. María wierzy, że z czasem pokocha Vladimira.

Fernando uświadamia Luisa Fernanda, że María go kocha, ale próbuje wyprzeć się tej miłości i dlatego związała się z Vladimirem. Zgodnie dochodzą do wniosku, że propozycja wysokiej zapłaty skłoni Sorayę do przystania na rozwód. Vanessa i Pedro wyznają sobie miłość. Soraya uprzedza Vladimira, aby miał się na baczności, albowiem w najmniej niespodziewanym momencie, nawet po ślubie, María przyprawi mu rogi z Luisem Fernandem. Osvaldo zdobywa pracę i poznaje Maríę. Fernando namawia żonę, żeby pomogła mu doprowadzić do rozwodu Luisa Fernanda i Sorai.

Luis Fernando prosi Sorayę o rozwód. Deklaruje, że hojnie ją za to wynagrodzi. Soraya odmawia, gdyż nie chce przegrać rywalizacji z Maríą. Małżonkowie wypowiadają sobie wojnę. María traci przytomność. Soraya posądza Luisa Fernanda, że spłodził jej dziecko. Soraya dochodzi do wniosku, że poza Maríą powinna uśmiercić także Fernanda, aby wejść w posiadanie części majątku należnej jej jako żonie Luisa Fernanda. Victoria uważa, że María powinna spełnić prośbę Sorai i na zawsze opuścić ich dom. Soraya zarzuca Fernandowi, że zakochał się w Maríi i dlatego chce ją zeswatać z synem. Urażony komentarzem mężczyzna wymierza synowej policzek. Calixta staje w obronie Sorai.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.