Calixta sięga po nóż i celuje nim w Fernanda. María czuje się winna zaistniałej sytuacji i postanawia opuścić dom rodziny de la Vega. Fernando przekonuje ją, żeby nie podejmowała pochopnie decyzji. Calixta namawia Sorayę do opuszczenia rezydencji, gdzie nie jest szanowana, ale spragniona zemsty kobieta chce pozostać, aby uśmiercić Maríę. Carlota odkrywa, że Osvaldo jest kochankiem Sorai. Soraya dowiaduje się od Victorii, że Calixta urodziła martwe dziecko. Pragnie dowiedzieć się więcej o przeszłości kobiety, ale ona nie chce jej niczego zdradzić.

Soraya zmusza Calixtę, aby przeprosiła Fernanda za wcześniejszy incydent z nożem. Następnie wmawia Luisowi Fernandowi, że udzieli mu rozwodu, kiedy jej adwokat wróci z urlopu. Chce w ten sposób zyskać na czasie, aby dalej podtruwać Maríę. Carlota prosi Calixtę, aby uwarzyła dla niej napój miłosny, albowiem pragnie odzyskać miłość Urbana, zakochanego w Felipie.

María odtrąca Luisa Fernanda i jest zdecydowana dotrzymać słowa danego Vladimirowi. Lupe donosi Maríi, że widziała jak Calixta odprawia szatańskie rytuały. Soraya otrzymuje od Maríi przebaczenie za wszystkie wyrządzone jej krzywdy. Trucizna podawana Maríi przynosi widoczne efekty. Dziewczyna uskarża się na nieznośny ból brzucha.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.