„Światło twoich oczu” - Odcinek 17: Niezamknięta sprawa | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 17: Niezamknięta sprawa

novela.pl 20 września 2018 0

W 17. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Prudencia pragnie odnaleźć grób córki. Emisja 27 września 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 17: Niezamknięta sprawa

Paulino uświadamia Yolandę, że Vanessa nie kocha Alberta oraz że to ona poprosiła go, aby nie wyjeżdżał. Luis zmienia zdanie i chce, żeby rodzina pozostała na hacjendzie. Vanessa przeprasza Marinę za swoje wcześniejsze zachowanie, jednak nie przepuszcza okazji, żeby przypomnieć jej o swoich zaręczynach z Albertem.

Vanessa i Paulino wyznają sobie miłość. Dziewczyna szybko sprowadza chłopaka na ziemię i mówi, że nie uniknie ślubu z Albertem. Yolanda dopinguje Marinę, żeby nie rezygnowała z miłości do Alberta. Prudencia oświadcza Damianie, że nie wybaczy jej, że ukrywa przed nią miejsce pochówku córki. Ona odsyła ją z pretensjami do Angustias. Isauro nie chce dopuścić do siebie myśli, że Marina nie jest jego własnością i nigdy nie odwzajemni jego uczuć. Deklaruje, że Marina jest jego dziełem i nie pozwoli, by ktokolwiek mu ją odebrał. Ramona uprzedza go, że dziewczyna zdążyła już zakochać się w innym mężczyźnie – w Albercie.

Damiana napiera na Angustias, żeby wyjawiła prawdę o zamianie niemowląt. Wierzy, że to jedyny sposób, żeby Luis zaakceptował Marinę w roli narzeczonej Alberta. Angustias zapowiada Luisowi, że jeśli nie da spokoju Marinie, spotka go wysoka kara. Prudencia nie rozumie, dlaczego Angustias ośmieliła się zadrzeć z Luisem z powodu Mariny. Kobieta jest bliska wyznania jej prawdy, ale w porę się powstrzymuje.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X