Luis Fernando jest zazdrosny o Maríę, gdy widzi ją w towarzystwie Zabali. Soraya proponuje Carlocie, żeby wspólnymi siłami zniszczyły Maríę. Luis Fernando łudzi się, że María pokocha go, jeśli skończy z nałogiem. Ona przypomina mu, że na drodze do ich szczęścia stoi inna przeszkoda – jego żona. Stan zdrowa Fernanda polepsza się. Lekarz zaleca mężczyźnie sześciotygodniowy wypoczynek.

María uznaje, że powinna związać się z Vladmiriem, albowiem nigdy nie wybaczy Luisowi Fernandowi, że z niej zadrwił. Fernando obiecuje Maríi, że nie będzie więcej zadręczał się problemami syna. Luis Fernando odbiera list anonimowy wysłany przez Sorayę. Kobieta wypiera się jakoby miała kochanka. Próbuje obarczyć winą Maríę. Jej plan po raz kolejny zawodzi – Luis Fernando nie tylko wstawia się za Maríą, ale także życzy żonie, żeby znalazła sobie inną miłość i zwróciła mu wolność.

María wspomina Fernandowi o przemianie jego syna. Wyjawia, że Luis Fernando żałuje popełnionych błędów i pragnie udowodnić wszystkim, że potrafi się zmienić. Wspomina również o jego krótkim pobycie w areszcie oraz poświęceniu z jakim pracuje w firmie. Fernando wybacza synowi. Soraya oskarża Maríę o kradzież portfela. I tym razem jej próba pogrążenia dziewczyny kończy się fiaskiem. Calixta podpowiada Sorai, żeby użyła skuteczniejszych metod pozbycia się rywalki. Soraya wmawia Victorii, że María i Luis Fernando mają romans. Luis Fernando chce zabrać Maríę w podróż służbową do Brazylii.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.