Fernando zostaje odwieziony do szpitala. María wyjawia Luisowi Fernandowi, że jego ojciec dostał zawału w trakcie rozmowy z Miguelem Rosalesem. Pedro i Vanessa zostają przyjaciółmi. Luis Miguel zwraca się z pretensjami do swego wierzyciela. Ten sięga po pistolet i próbuje zabić Luisa Miguela, jednak oddaje niecelny strzał. Mężczyźni rzucają się sobie do gardeł. Do rozwiązania sporu potrzebna jest interwencja policji.

María wstawia się za Luisem Fernandem przed Victorią i Sorayą. Ukrywa przed nimi, że został zatrzymany za bójkę z Miguelem. Mimo wszystko, one dowiadują się całej prawdy z gazet. Test parafinowy pozwala policji stwierdzić, że Miguel strzelił do Luisa Fernanda. Zatrzymany wychodzi na wolność. Soraya zachowuje się arogancko w stosunku do męża. Victoria namawia Luisa Fernanda, żeby wyciągnął wnioski z tego gorzkiego doświadczenia. Soraya uświadamia sobie, że z każdym dniem traci w oczach teścia, zaś María coraz bardziej zaskarbia sobie jego sympatię.

Fernando zakazuje synowi wstępu do firmy, co bardzo martwi Victorię. Rufina cieszy się, że Pedro zaprzyjaźnił się z Vanessą. Wierzy, że pomoże mu to zapomnieć o nieodwzajemnionej miłości Maríi. Soraya oznajmia teściowej, że nie zamierza opiekować się Fernandem, ponieważ on zachował się wobec niej nieuczciwie. Victoria dochodzi do wniosku, że to María powinna była poślubić jej syna. Soraya zastawia pułapkę na Maríę.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.