Alberto wypomina ojcu, że ośmielił się wyrządzić krzywdę Marinie. Mężczyzna tłumaczy, że został do tego sprowokowany oraz uprzedza syna, żeby uważał, kiedy będzie zabawiał się z nowo poznaną wieśniaczką. Chłopak jest skory wyjawić, że jego i Marinę łączy głębokie uczucie, ale Prudencia skutecznie mu to uniemożliwia. Później, na osobności, kobieta prosi syna, żeby nie narażał Mariny, jeśli naprawdę ją kocha, natomiast w rozmowie z mężem wyraża swoje oburzenie tym, jak potraktował niewidomą dziewczynę. Luis ma dość problemów z synem i zarządza natychmiastowy powrót rodziny do miasta.

Vanessa namawia Alberta, żeby wrócili do stolicy i zajęli się przygotowaniami do ślubu. On jednak zasłania się licznymi zobowiązaniami wobec rancza i chce zostać. Dodaje przy tym, że jeśli pragnie go opuścić, nie będzie jej zatrzymywał. Damiana wyjawia Angustias, że Marina jest córką Prudencii i Luisa. Alberto ostrzega narzeczoną, żeby nie naskakiwała na Marinę. Vanessa tłumaczy, że jedynie broniła się przed słownymi atakami ze stronu niewidomej. Angustias uważa, że Damiana powinna wyjawić prawdę, ale ona jest odmiennego zdania. Prudencia nie wierzy, że jej syn naprawdę zakochał się w Marinie.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo przypadł mi do gustu ten serial. Wolę go od starej Esmeraldy. Moja ulubiona para to Vane i Paulino. Szkoda, że osoby piszące pod wzmianką o nowym serialu zdradzają zakończenie :(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.