Victoria nakazuje Lupe uszanować wierzenia Calixty. Wspomina jej o wielkim poświęceniu kobiety dla umierającej matki Sorai. María odrzuca zaloty Luisa Fernanda. Soraya podejrzewa, że jej mąż prędzej czy później położy rękę za pieniądzach ojca, żeby spłacić zaciągnięty dług. Aby jeszcze bardziej mu dokuczyć, planuje wysłać do niego anonimowy list. María próbuje pomóc Luisowi Fernandowi w spłacie długu. Oddaje do jego jego dyspozycji pieniądze przeznaczone na zaległe opłaty, pod warunkiem, że pod koniec miesiąca zwróci całą sumę.

Luis Fernando ponownie wybiera się do kasyna. María nie na żarty obawia się, że roztrwoni pozyskane dzięki niej pieniądze. Na szczęście, udaje mu się przezwyciężyć pokusę. Miguel proponuje Medinie, że doniesie Fernandowi o poczynaniach jego syna. Jest przekonany, że mężczyzna nie tylko pokryje jego dług, ale także dopłaci za ich milczenie, aby uniknąć skandalu. Luis Fernando wyznaje Maríi, że jego życie potoczyłoby się zupełnie inaczej, gdyby był dobrym człowiekiem i na przekór wszystkim poślubił ją, nie zaś Sorayę. Fernando dostaje ataku serca, gdy Miguel pokazuje mu weksle wystawione przez jego syna.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.