María podpowiada Luisowi Fernandowi, żeby znalazł dla siebie zajęcie w firmie ojca. Soraya ma pretensje do Fernanda, że poświęca tyle uwagi Maríi. Mężczyzna wyjaśnia jej, ze María jako jedyna nie oczekuje od niego nic w zamian. Luis Fernando jest przekonany, że ojciec prędzej posłałby go za kratki, niż zgodziłby się spłacić jego dług.

Soraya mylnie sądzi, że wkupiła się w łaski Fernanda. Kiedy okazuje się, że teść wcale nie jest dla niej tak hojny, jak założyła, natychmiast zwraca się do niego z pretensjami. Zarzuca mu, że chce ograbić synów z majątku i zostawić wszystko Maríi. Mężczyzna opada z sił, usłyszawszy przykry komentarz synowej. María śpieszy mu z pomocą. Soraya zapowiada Calixcie, że zemści się na wszystkich, łącznie z Victorią. Ojciec Honorio uświadamia Maríę, że najlepszym sposobem na odwdzięczenie się Fernandowi za jego szczodrość jest udowodnienie mu, że jest prawdziwą damą.

Po wygranej w kasynie Luis Fernando zjawia się u Maríi, aby oświadczyć, że zatrudni się w rodzinnej firmie. Przy okazji dziękuje dziewczynie za jej bezinteresowną miłość do jego ojca. Fernando prosi Victorię, żeby wręczyła Sorai większą sumę pieniędzy, ale nie wspominała, że on jej tak polecił. Calixta namawia Sorayę, żeby poprosiła teścia o przebaczenie. Luis Fernando rozpoczyna pracę w firmie. Soraya insynuuje teściowej, że Luis Fernando okrada własnego ojca, żeby spłacić swoje długi. Lupe donosi Victorii o szatańskich rytuałach Calixty. Fernando wyznacza Maríę na sekretarkę jego syna. Luis Fernando chce zrezygnować z pracy już po pierwszym dniu.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.