Alberto wyjaśnia matce, że zaręczył się z Vanessą i przyśpieszył datę ślubu, żeby zapomnieć o Marinie, jednak popełnił błąd. Prudencia uprzedza syna, że jego ojciec nigdy nie zaakceptuje Mariny, zwłaszcza jeśli z jej przyczyny zerwie zaręczyny z Vanessą. Alberto obiecuje Marinie, że znajdzie sposób na uwolnienie się obietnicy danej narzeczonej, jednak nie wie, kiedy to nastąpi. Marina zgadza się zaczekać na niego. Vanessa ubliża Marinie. Nakazuje jej trzymać się z dala od Alberta oraz wmawia jej, że Alberto nie czuje do niej nic więcej poza litością.

Luis także próbuje odpędzić Marinę od swojego syna i hacjendy. Niesłusznie posądza ją o próbę wyłudzenia pieniędzy oraz niszczy jej stragan. Margarito śpieszy dziewczynie z pomocą. Jest zdumiony faktem, że dziewczyna zakochała się w synu hacjendera. Susana usiłuje pokazać Luisowi swoją wyższość nad Prudencią. On zaskakuje ją deklaracją, że kocha żonę właśnie za to, jaka jest. Prudencia wspomina synowi o tym, że w porywie gniewu Luis zniszczył stragan Mariny. Alberto pragnie niezwłocznie rozmówić się z ojcem.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.