Isauro dopytuje się Damiany o kolczyki Mariny. Nie wierzy, gdy kobieta odpowiada mu, że je kupiła. Niesłusznie posądza ją o kradzież. Damiana oświadcza, że otrzymała je w zapłacie za swoją pracę. Marina dowiaduje się od Yolandy, że Alberto pojechał do miasta po pierścionek zaręczynowy dla Vanessy oraz że za miesiąc odbędzie się ich ślub. Isauro sądzi, że tylko Marina mogłaby pokochać go takim, jakim jest. Ostrzega Damianę, że gorzko pożałuje, jeśli nastawi córkę przeciwko niemu.

Damiana radzi się Baldomera w sprawie Mariny. Opowiada mu o chorobliwej miłości Isaura do jej córki oraz o tym, że rości on sobie do niej prawa. Vanessa i Paulino całują się namiętnie. Po wszystkim dziewczyna wymierza mu policzek. Marina wspomina Damianie o spotkaniu matki Alberta w kościele. Wyznaje jej, że poczuła coś przyjemnego, jakby znała ją od dawna. Intryguje ją pytanie matki o to, czy Prudencia skomentowała jej kolczyki.

Alberto wyznaje Marinie, że tęskni za ich spotkaniami. Ona przypomina mu, że ma narzeczoną oraz insynuuje, że musi bardzo ją kochać, skoro niebawem wezmą ślub. Alberto prosi Paulina, żeby zaniósł Vanessie serenadę w jego imieniu.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.