Luis Fernando uprzedza Vladimira, że po narodzinach dziecka rozwiedzie się z Sorayą, aby ułożyć sobie życie z Maríą. María nie bierze udziału w uroczystości ślubnej. Z zapłakanymi oczami przygląda się wszystkiemu z oddali. Soraya mówi Calixcie, że jeśli Luis Fernando nie da jej miłości, poszuka jej w ramionach innego mężczyzny. Najbardziej bowiem zależy jej na majątku rodziny De la Vega. Fernando obiecuje Maríi, że kiedy zapragnie wyjść za mąż, wyprawi jej huczne wesele.

W trakcie lotu samolotem w podróż poślubną Luis Fernando spotyka Brendę. Soraya wybucha gniewem z zazdrości. Po przyjeździe do hotelu mężczyzna znika na całą noc. Zaszywa się w barze i próbuje uleczyć swoją duszę mocnymi trunkami. Soraya podejrzewa, że mąż uciekł do swojej kochanki. Urządza scenę przed pokojem Brendy, przekonana że Luis Fernando jest w środku. Luis Fernando uświadamia Sorayę, że ich małżeństwo jest farsą i nigdy więcej nie pójdzie z nią do łóżka. Kobieta jest z tego powodu mocno niezadowolona, gdyż łudziła się, że wkrótce zajdzie w ciążę. Po kolejnej awanturze Sorai z Brendą, w której dochodzi do rękoczynów, Luis Fernando postanawia wrócić do domu.

Victoria czuje się spokojniejsza ze świadomością, że nikt nie dowie się o wpadce z ciążą. Przybita doznanym rozczarowaniem miłosnym María próbuje znaleźć dla siebie nowe zajęcie. Pragnie zrewanżować się Fernandowi za wszystko, co dla niej robi i angażuje się do pracy w jego gabinecie. Calixta dowiaduje się, że Soraya rozpuściła plotkę o ciąży. Luis Fernando i Soraya wracają niespodziewanie z podróży poślubnej. Mężczyzna natychmiast biegnie do pokoju Maríi.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.