Victoria nakazuje synowi poślubić Sorayę. Ponieważ Luis Fernando protestuje, kobieta zaznajamia z sytuacją męża. Oczekuje, że zagrozi synowi odebraniem finansowego wsparcia, aby zmusić go do ślubu. Fernando wyraża nadzieję, że jego syn ma w sobie dość godności, aby spełnić swoją powinność. Ojciec Honorio zdumiewa się na wieść, że Luis Fernando pokochał Maríę, pomimo dzielących ich różnic. Soraya przesadnie chełpi się przed Maríą, że wkrótce zostanie panią de la Vega. Vanessa uzmysławia Vladimirowi, że ślub Luisa Fernanda z Sorayą jest mu na rękę, albowiem otworzy mu drogę do serca Maríi.

Victoria wyjawia mężowi, że ich syn zakochał się w Maríi. Luis Fernando rozmyśla nad swoją sytuacją. Wzbrania się przed porzuceniem Sorai, oczekującej jego dziecka, choć jednocześnie nie chce stracić Maríi. Ponieważ sztuczki Calixty nie przynoszą rezultatów, kobieta sugeruje córce, że jedynie śmierć Maríi rozwiąże wszystkie jej problemy. Luis Fernando postanawia, że dla dobra dziecka weźmie ślub z Sorayą. Victoria natychmiast przekazuje nowinę Sorai. María pobiera pierwszą lekcję dobrego wychowania. Vlamidir uświadamia Maríę, że nie zostanie żoną Luisa Fernanda, gdyż to miejsce przypadnie Sorai, przyszłej matce jego dziecka. María pragnie usłyszeć ponownie z ust samego Luisa Fernanda tego, czego dowiedziała się od Vlamidira. Chłopak przyznaje, że poślubi Sorayę, lecz tuż po narodzinach dziecka, wystąpi o rozwód, aby ożenić się z nią. María nie zgadza się na takie rozwiązanie.

Luis Fernando złości się na brata za to, że powiedział Maríi o ślubie z Sorayą i ciąży. Delia i Brenda dowiadują się z gazety o ślubie Luisa Fernanda z Sorayą oraz planowanej podróży poślubnej. Brenda zamierza pokrzyżować im plany. W rezydencji rodziny de la Vega odbywa się ślub cywilny Luisa Fernanda i Sorai. Uczestniczy w nim niewielu gości. Ceremonię wieńczy wymuszony toast. María przygląda się wszystkiemu z kuchni.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.