„Światło twoich oczu” - Odcinek 1: Uwięziona w płomieniach | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 1: Uwięziona w płomieniach

novela.pl 29 sierpnia 2018 0

W 1. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Doktor Isauro przybywa na ratunek uwięzionej w płomieniach Marinie. Emisja 5 września 2018 o godz. 16.40 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 1: Uwięziona w płomieniach

Prudencia dzieli się z mężem Luisem radosną nowiną, że zostaną rodzicami. Angustias radzi jej, żeby należycie o siebie dbała, jeśli chce donosić ciążę. Mijają miesiące. Luis zabiera żonę na hacjendę. Nie słucha się Angustias, która odradza mu ten pomysł ze względu na zaawansowaną ciążę Prudensii.

Damiana i Dominga odbierają poród Eulalii. Kobieta umiera w połogu. Damiana odbiera także poród Prodensii, która wydaje na świat martwą dziewczynkę. Niemowlę zostaje podmienione na chłopca powitego przez Eulalię. Po zamianie Dominga orientuje się, że córka Prudensii jednak żyje, chociaż jest wątłego zdrowia. Angustias wyjawia prawdę swojej przełożonej. Przekonuje ją, że powinna przygarnąć osieroconego chłopca oraz że wieść o narodzinach potomka płci męskiej niezmierne uraduje jej męża. Damiana odkrywa, że córka Prudensii jest niewidoma. Nadaje jej imię Marina i postanawia wychować.

Wiele lat później. Damiana zabiera Marinę na wizytę u doktora Isaura. Mężczyzna jest oczarowany urodą pięknej dziewczyny. Marina nie rozumie, dlaczego matka zabiera ją do lekarza, skoro nauczyła się żyć ze swoją ślepotą. Doktor Isauro zaczyna interesować się pacjentką. Kiedy chatka Domingi staje w płomienia, z narażeniem życia rzuca się na ratunek uwięzionej w środku niewidomej Mariny.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X