„Maria z przedmieścia” - Odcinek 2: Zakochany Vladimir | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 2: Zakochany Vladimir

novela.pl 30 sierpnia 2018 0

W 2. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando szydzi z Maríi, mówiąc że wpadła w oko Vladimirowi. Emisja 6 września 2018 o godz. 15.40 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 2: Zakochany Vladimir

Luis wybucha gniewem, kiedy María oblewa go wodą z węża ogrodowego. Nakazuje matce natychmiast wyrzucić dziewczynę za drzwi. Ponieważ jego żądanie nie zostaje spełnione, oświadcza, że przenosi się do hotelu i nie wróci do domu, dopóki María go nie opuści.

Do uszu Brendy dociera wiadomość o powrocie Luisa Fernanda i Vladimira. Obie z Delią pragną usidlić braci. Soraya także dowiaduje się, że bracia wrócili z podróży do Europy. Postanawia natychmiast złożyć wizytę rodzinie de la Vega, żeby zobaczyć się z Luisem Fernandem. Nie kryje zaskoczenia na wieść, że chłopak przeniósł się do hotelu z winy przygarniętej z ulicy sieroty. Odnajduje Luisa Fernanda w hotelowym barze, pochylonego nad kolejnym kieliszkiem. Odprowadza go do pokoju i obsypuje pocałunkami.

Fernando przydziela Maríi pokój gościnny mieszczący się na tym samym piętrze, co pokoje pozostałych członków rodziny. Ignorując obruszenie Victorii, pragnie uczynić ze swojej podopiecznej prawdziwą damę. Następnego dnia Luis Fernando znów natyka się na Maríę, gdy przychodzi do rodzinnego domu. Chociaż zdumiewa go widok dziewczyny, wykąpanej, uczesanej i schludnie ubranej w nowe ciuchy, nadal czuje do niej pogardę. Inaczej niż Vladimir, który robi do niej maślane oczy.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

Komentarze »


X