„Santa Diabla” – Odcinek 64: Santa i Willy spotykają się we śnie

W 64. odcinku telenoweli „Santa Diabla”: Willy przychodzi do Santy we śnie. Hortensia chce pomóc Ivanowi. Dostępny od 5 października na PlayPuls.pl

Santiago wyznaje Sancie, że nie może opuścić Inés. Willy, syn Santy, mówi matce, że widział się z ojcem. Santiago prosi Humberta, żeby zostawił Santę w spokoju, ale ten nie zamierza ustąpić i oświadcza, że odzyska żonę. Victoria i Iván spotykają się w bibliotece. On odtrąca ją i mówi, że jest już za późno, by znów byli razem. Santiago po raz drugi udaremnia Vicentemu zabranie córki.

Inés sprzeciwia się ojcu w obecności Santiaga. George naskakuje na Franco z powodu Bárbary, przez co Paula czuje się wykorzystana. Humberto przychodzi do Santy z kwiatami i błaga ją, by ratowali swoje małżeństwo. Pancho przesłuchuje Vicentego w sprawie Willy’ego Delgado, ale ten nie chce mu niczego zdradzić. Willy pojawia się we śnie Santy.

Hortensia chwali umiejętności pisarskie Ivana przed Liseth i jest gotowa mu pomóc zaistnieć na rynku wydawniczym. Daniela chce się pozbyć Ivana z rezydencji i prosi Franciskę o pomoc. Pancho wyjaśnia Sancie, że nagranie wideo nie wystarczy, by oskarżyć Humberta. Willy spotyka Vicentego.

Dostępny od 5 października na PlayPuls.pl / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Santa Diabla”, telenowela, Stany Zjednoczone 2013; Reżyseria: Luis Manzo, Ricardo Schwartz; Występują: Gaby Espino, Aarón Díaz, Carlos Ponce, Ximena Duque, Frances Ondiviela, Roberto Mateos, Wanda D’Isidoro, Zully Montero i inni; Strona: santadiabla.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.