„Dzikie serce” – Odcinek 153: Carola chce dokuczyć Maricruz

W 153. odcinku telenoweli „Dzikie serce”: Carola zamierza wmówić Maricruz, że jej córka jest ciężko chora. Emisja 2 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Maricruz skarży się dyrektorowi więzienia, że Carola zaplanowała całą sytuację i nie przyznaje się do posiadania noża znalezionego pod jej materacem. Octavio mówi Doris, że pocałował Maricruz. Dodaje także, że Maricruz z niego zakpiła i nie chce go więcej widzieć. Dyrektor nie wierzy Maricruz i skazuje ją na trzy dni w karnej celi. Octavio pozostawia Doris decyzję o ich ślubie.

Elsa żywi wielki uraz do Álvaro i nie chce go więcej widzieć. Carmela przypuszcza, że Dominga nienawidzi Maricruz i może przyłączyć się do niej i Caroli. Álvaro prosi dyrektora więzienia o cofnięcie kary dla Maricruz. Maricruz grozi Caroli, że nie pozostanie jej dłużna za to, co zrobiła.

Carola wmawia Maricruz, że Octavio kazał ją zawiadomić, że Lupita jest ciężko chora. Na prośbę Caroli, Dominga potwierdza to kłamstwo. Octavio przedstawia Doris Lupitę i Miguelita. Natasha mówi Juanowi José, że to Aníbal zabił Alfonsa. Z wnętrza karnej celi Maricruz desperacko woła o pozwolenie na rozmowę z córką.

Emisja 2 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.