Powstanie spin-off serialu „Uwięzione”

Historia Macareny i Zulemy jeszcze nie skończyła. Powstanie spin-off popularnego serialu „Uwięzione” z Maggie Civantos i Najwą Nimri.

Hiszpańscy widzowie serialu „Uwięzione” (oryg. Vis a vis) mogą czuć się dopieszczeni. Wpierw hiszpański oddział FOX-a przejął serial, po tym jak telewizja Antena 3 zdecydowała się zakończyć go po dwóch sezonach. W ten sposób powstały kolejne dwa. Czwarty sezon miał być zamykającym. Tymczasem wczoraj hiszpański spółka poinformowała o zawarciu porozumieniu z wytwórnią Globomedia na produkcję tzw. spin-offu.

„Vis a vis: el oasis” ma koncentrować się na losach Macareny i Zulemy, postaciach wykreowanych przez Maggie Civantos i Najwę Nimri. Ośmioodcinkowy serial ma być swego rodzaju epilogiem, rozgrywającym się poza murami więzienia, z zamkniętym zakończeniem, napisanym przez Ivána Escobara, autora scenariusza do wszystkich czterech sezonów. Premiera w Hiszpanii zapowiedziana jest na 2020 rok. „Wiemy, że na tę wiadomość czekali wszyscy fani serialu z tzw. żółtej fali i cieszymy się, że możemy się nią podzielić” – wyznał Daniel Pérez, prezes hiszpańskiego oddziału FOX-a.

W Polsce wyemitowano dotąd tylko pierwszy sezon „Uwięzionych”. TVP1 przypomni go w miesiącach wakacyjnych – począwszy od 10 czerwca w każdy poniedziałek pięć minut po północy emitowane będą dwa odcinki z rzędu. Jak dotąd, nie pojawiła się żadna wzmianka o kontynuowaniu serialu.Comments

  1. “Hiszpańscy widzowie serialu „Uwięzione” (oryg. Vis a vis) mogą czuć się dopieszczeni. ” – a polscy widzowie i innych narodowości nie zobaczą 5 sezonu? Co za głupi wpis:)

    1. Serial „Uwięzione” liczy 4 sezony i jego produkcja została zakończona. „El oasis” jest kontynuacją losów dwóch bohaterek, co nazwano spin-offem. Czy Polacy go zobaczą? Być może Netflix udostępni go, gdy zostanie w całości wyemitowany w Hiszpanii.
      Wpis, do którego się Pan odnosi, powstał w momencie, gdy emisja serialu zakończyła się na 1 sezonie i nie było żadnych przesłanek o pojawieniu się kolejnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.