„Paulina” – Odcinek 94: Cena rozwodu

W 94. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina negocjuje z Paolą cenę jej rozwodu z Carlosem Danielem. Emisja 29 maja 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Adwokat informuje Paolę, że nie ma co liczyć na otrzymanie sporej sumy pieniędzy po rozwodzie z mężem, albowiem fabryka rodziny Bracho jest spółką, która w dodatku podnosi się po kryzysie finansowym. Estefanía wpada w rozpacz, gdy wyczytuje z listu od Willy’ego, że jest chory. Paola cieszy się z nowego samochodu. Rodrigo uprzedza Estefaníę, że jej mężowi zależy wyłącznie na jej pieniądzach. Willy chwali się Olivii, że jest właścicielem firmy przemysłowej i czeka na wypłatę dywidend. Serrano informuje Paulinę o swoim wyjeździe. Obiecuje jednak, że wróci do niej. Paola przekupuje Lalitę, aby wyciągnąć od niej adres Carlosa Daniela. Zamierza wysłać mężowi list. Paulina kontaktuje się telefonicznie z Paolą. Chce porozmawiać z siostrą o pieniądzach, które żąda w zamian za udzielenie mężowi rozwodu.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.