Powstał drugi sezon serialu „Ogród z brązu”

HBO Latino zapowiada premierę drugiego sezonu argentyńskiego serialu „Ogród z brązu” z Joaquínem Furrielem w roli głównej.

Najpopularniejszy serial latynoski wyprodukowany przez HBO w 2017 roku doczekał się kontynuacji. Latynoski oddział HBO wspólnie z Pol-ka Producciones przygotowali drugi sezon „Ogrodu z brązu”. Co prawda przedstawione w nim wydarzenia wykraczają poza fabułę powieści Gustava Malajovicha, pisarz osobiście zaangażował się w dopisanie dalszych losów Fabiana, w którego niezmiennie wciela się Joaquín Furriel („Drzewo krwi”). Współautorem scenariusza jest Marcos Osorio Vidal.

W nowym sezonie główny bohater zostanie uwikłany w kolejne zaginięcie. Tym razem poszukiwaną nie będzie jego córka Moira, lecz inne dziecko. Sprawą zajmował się przed śmiercią César (Luis Luique), jednak nie udało mu się doprowadzić jej do końca. Gdy zdesperowana matka chłopca (grana przez Paolę Barrientos) zwraca się do Fabiana z prośbą o pomoc, on nie potrafi jej odmówić. Czuje, że jest to winien zmarłemu przyjacielowi. Sam również boryka się z problemami. Dziesięcioletnia rozłąka z córką sprawiła, że stracił z nią więź. Dziewczynka poznała lepiej porywacza niż ojca, który zdaje się być jej zupełnie obcy. Fabian odkryje również mroczne epizody z miejsca, w którym przetrzymywano jego córkę, które zostały pominięte przy adaptacji powieści do pierwszej części.

Premiera drugiego sezonu za oceanem zapowiedziana jest na 9 czerwca. Z pewnością niedługo potem znajdziemy go również w ofercie polskiego HBO.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.