„Paulina” – Odcinek 72: Paulina zostaje milionerką

W 72. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina otrzymuje od Douglasa hojne wsparcie finansowe. Emisja 29 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Mecenas Serrano uświadamia sobie, że zakochał się w Paulinie. Rodrigo dowiaduje się z listu, co Douglas zrobił dla Pauliny. Estefanía uprzedza Willy’ego, że po rozwodzie nie otrzyma od niej ani grosza, ponieważ był jej niewierny. Paulina chwali się Zenobii, że otrzymała przepustkę do wolności – Douglas uczynił ją milionerką. Paola prosi Piedad i Carlosa Daniela o wybaczenie. Carlos Daniel uważa, że Paulinę i Douglasa w przeszłości coś łączyło. W przeciwnym razie nie ofiarowałby jej tak szczodrej darowizny. Estefanía proponuje Vivianie i Abigail, że zapłaci im za wycofanie pozwu przeciwko Willy’emu, lecz one odmawiają. Emiliana przekazuje Paulinie wiadomość, że Piña zezwolił jej na widywanie się z Paolą dwa razy w tygodniu. Paulinie jest przykro, gdy słyszy jak siostra chwali się, że niebawem wróci do domu rodziny Bracho i do Carlosa Daniela.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.