„Paulina” – Odcinek 45: Koniec z udawaniem

W 45. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina przestaje udawać Paolę przed Carlosem Danielem. Emisja 20 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Douglas nakrywa Paolę na pocałunku z Larrym. Piedad mówi Paulinie, że Carlos Daniel ją kocha ponieważ jest dobrą kobietą. Estefanía dzieli się z Pauliną swoją teorią na temat jej niesłychanego podobieństwa do Paoli – są bliźniaczymi siostrami. Zenobia posyła Chabeli i Mojarrasowi wiadomość, że jest ranna i leży w szpitalu. Paulina bagatelizuje powracający ból głowy. Przekonuje Douglasa, żeby kontynuowali ich romantyczną podróż. Carlitos mówi Chabeli, że Zenobia kazała mu napisać list do Carlosa Daniela. Piedad namawia Paulinę na wyjazd do Ixtapan de la sal i włączenie się do poszukiwań Carlitosa. Po przyjeździe do Carlosa Daniela oznajmia mu, że nie jest Paolą, lecz Pauliną.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.