„Paulina” - Odcinek 36: Powrót Paoli | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 36: Powrót Paoli

novela.pl 28 lutego 2019 0

W 36. odcinku telenoweli „Paulina”: Chabela przygarnia Carlitosa. Paola wraca do rodzinnego domu. Emisja 7 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 36: Powrót Paoli

Paola wnioskuje z rozmowy z mężem, że nikt w domu nie domyślił się, że zastępowała ją inna kobieta. Mojarras radzi Chabeli, żeby odszukała rodzinę przygarniętego chłopca. Piedad rozkazuje służbie zachowanie dyskrecji, aby nie dawali Paoli powodów do sądzenia, że jej intryga została odkryta. Paola wraca do domu. Lalita opowiada jej o tym, co wydarzyło się podczas jej nieobecności. Zenovia uprzedza Chabelę, że może zostać skazana na więzienie za ukrywanie w domu Carlitosa. Carlos Daniel zgadza się udawać przed Paolą, że jej nie zdemaskował, żeby odzyskać syna. Paola przykuwa uwagę wszystkich domowników, gdy zjawia się w jadalni na rodzinnej kolacji.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X