„Paulina” - Odcinek 37: Dwie twarze Paoli | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 37: Dwie twarze Paoli

novela.pl 1 marca 2019 0

W 37. odcinku telenoweli „Paulina”: Carlos Daniel poznaje prawdziwe oblicze Paoli z jej pamiętnika. Emisja 8 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 37: Dwie twarze Paoli

Chabela obiecuje Carlitosowi, że pomoże mu w odnalezieniu jego rodziny, ponieważ nie może dorastać w biedzie. Carlos Daniel wmawia żonie, że Carlitos mieszka w szkole z internatem. Gdy zostaje sam, zaczytuje się w treści pamiętnika żony. Paola tymczasem zastanawia się nad zmianami, jakie zaszły w domu. Domyśla się, że są one sprawką Pauliny. Ovaldo złości się na Lourdes, gdy ta naskakuje na niego za trwonienie pieniędzy w grach hazardowych. W gniewie wyjawia, że poślubił ją wyłącznie z czysto materialnych pobudek. Estefanía uprzedza Willy’ego, by miał się na baczności i nie ulegał zalotom Paoli. Willy oznajmia Paoli, że Carlos Daniel zamierza się z nią rozwieść, żeby poślubić Verónicę.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X