„Paulina” – Odcinek 23: Jak matka i syn

W 23. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina zdobywa zaufanie Carlitosa. Gema kokietuje Carlosa Daniela. Emisja 18 lutego 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Paulina prosi Donata, aby więcej do niej nie przychodził. Zobowiązuje się sama złożyć mu wizytę i wyjawić prawdę. Abigail odradza Vivianie romansowanie z Willym. Paulina policzkuje Willy’ego, gdy ten insynuuje, że Leandro mógłby być jej nową zdobyczą. Willy sugeruje Estefaníi, że jeśli zmieni swój wygląd, być może zapomni o Vivianie. Paulina motywuje Carlitosa do podjęcia rehabilitacji.

Carlos Daniel wspomina żonie, że Gema jest zainteresowana pracą w fabryce. Braulio pyta Douglasa, czy imię kobiety, którą tak przypomina mu Paola, brzmi Noelia. Carlos Daniel postanawia zabrać żonę do lekarza, by ten stwierdził, czy powinni ze sobą współżyć. Paulina nie wie, co odpowiedzieć, gdy mąż pyta ją o czek od Luciana.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.