„Paulina” - Odcinek 1: Paola Bracho poznaje swoją bliźniaczkę | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 1: Paola Bracho poznaje swoją bliźniaczkę

novela.pl 10 stycznia 2019 1

W 1. odcinku telenoweli „Paulina”: Paola przypadkiem spotyka bliźniaczo podobną do siebie Paulinę. Emisja 17 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce

„Paulina” – Odcinek 1: Paola Bracho poznaje swoją bliźniaczkę

W niewielkiej chatce wzniesionej na plaży w Cancun mieszkają Paula Martínez i jej córka Paulina. Paula jest ciężko chora i przeczuwa zbliżającą się śmierć. Powoli żegna się z córką i powierza ją od opiekę Filomenie. Ma nadzieję, że ułoży sobie życie z Osvaldem, którego uważa za idealnego kandydata. Tymczasem on planuje opuścić dziewczynę i wyjechać z Lourdes. W toalecie luksusowego lokalu dochodzi do przypadkowego spotkania Pauliny z Paolą. Elegancka kobieta jest oszołomiona łączącym je podobieństwem. Ośmiela się nawet stwierdzić, że są bliźniaczkami.

W mieszczącej się w stolicy Meksyku rezydencji rodziny Bracho seniorka rodu Piedad skarży się na służbę, odmawiającą przyniesienia jej nalewki. Domaga się powrotu Paoli, która jako jedyna nie odmawiała jej alkoholu. Paola spędza czas ze swoim kochankiem. Przed rodziną udaje, że przybyła do Huston na umówione wizyty u lekarzy. Wraca do klubu La joya, gdzie spotyka się ponownie z Pauliną. Przynosi jej swoje ubrania. Przekonuje ją, żeby je założyła, aby przekonać się, jak bardzo są do siebie podobnie. Wszelkie wątpliwości znikają, gdy Celia myli je ze sobą. Estefanía posądza Willy’ego o romansowanie z Paolą. Paola proponuje Paulinie, żeby udawała ją przez okrągły rok. W zamian oferuje pieniądze, mogące zagwarantować jej życie, o jakim dotąd mogła jedynie pomarzyć. Paulina odmawia.

Carlitos boi się spać sam w pokoju. Carlos Daniel sprzecza się ze swoją siostrą Estefaníą, gdy ta próbuje przejąć funkcję pani domu. Przypomina jej, że to rola Paoli. Doktor Gutiérrez wypisuje receptę dla chorej Pauli. Uprzedza dziewczynę, że godziny życia jej matki są policzone. Paulina prosi o pożyczkę pracowniczą. Ponieważ nie otrzymuje jej, błaga o pomoc Paolę. Deklaruje przy tym, że zrobi wszystko, o co ją poprosi.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

One Comment »

  1. Po31 10 stycznia 2019 o 19:04 - Reply

    Novela.pl Ile odcinków liczy Paulina 102 czy 104 i będą dwa dodatkowe?

Komentarze »


X