„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 1: Rozdzielone siostry

W 1. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Armida i Gertrudis planują ucieczkę z domu ciotki. Emisja 17 sierpnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Armida i Gertrudis są siostrami. Opiekuje się nimi ciotka, która najchętniej pozbyłaby się ich z domu. Armida słyszy jak ciotka Dalila rozmawia z jakimś mężczyzną o tajemniczej pracy dla niej i jej siostry Gertrudis w Cartagenie. Gertrudis przeżywa swój pierwszy raz z chłopakiem, Albeirem. Josefita przewiduje wypadek samochodowy, któremu miałby ulec jej szef, Felicito. Uprzedza mężczyznę o swojej wizji, ale on ignoruje ostrzeżenie. Armida podejmuje decyzję o ucieczce. Gertrudis, choć bardzo się boi, zgadza się jej towarzyszyć i prosi swojego chłopaka, żeby im towarzyszył. On zgadza się jedynie pomóc im w ucieczce, po czym kontaktuje się z Dalilą i zdradza zamiary jej podopiecznych.

Wieczorem Dalila próbuje udaremnić Geretrudis ucieczkę z domu. Dochodzi między nimi do szamotaniny. Dalila upuszcza na drewnianą podłogę lampę, co wywołuje pożar. Felicito ulega wypadkowi, tak jak przewidziała to Josefina. Świadkiem zdarzenia jest Gertrudis, której udało się wydostać z płonącego domu. Albeiro i Armida sądzą jednak, że dziewczyna zginęła w pożarze. Felicito zabiera Gertrudis z ulicy do swojego domu. Mija jakiś czas. Gertrudis mieszka z Felicitem. Wspólnie zajmują się transportem publicznym. Tymczasem Armida zarabia na życie, pracując dorywczo.

Mijają lata. Armida pracuje jako służąca w domu Ismaela Herrery w Bogocie. Gertrudis i Felicito prowadzą prężnie rozwijająca się firmę transportową w Girardot. Są małżeństwem i mają dwoje dzieci. Gertrudis nie jest w pełni szczęśliwa, albowiem pragnie odnaleźć siostrę. Armida otwiera własną akademię tańca „La Chapetúa”. W trakcie uroczystej inauguracji oświadcza się swojemu chłopakowi. Narciso złości się, albowiem uważa za niemęskie, by kobieta proponowała małżeństwo mężczyźnie. Następnego dnia Ismael wraca do ojczyzny. W trakcie rozmowy z Armidą dostaje ataku serca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Comments

  1. szkoda ze serial nie leci na polskim tvn lub innym kanale

  2. Mam nadzieje że ktoś będzie dodawał odcinki w internecie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.