„Twoja na zawsze” – Odcinek 120: Esperanza wyjawia prawdę

W 120. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Stefano mierzy z broni do Diega. Esperanza wyjawia swój sekret. Emisja 31 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Olvido ma złamane serce z powodu śmierci Davida. Raquelę dręczy poczucie winy i ogarnia rozpacz po stracie jedynego syna. Olvido oferuje jej swoje wsparcie. Diego przysięga sobie, że doprowadzi do schwytania zabójców jego serdecznego przyjaciela, by zapłacili za zbrodnię, której się dopuścili. Nelson i Jaguar dowiadują się, że policja depcze im po piętach. Potrzebują pomocy Iran i Stefana – grożą im, że jeśli trafią do więzienia, pociągną ich za sobą. Stefano nie daje się zastraszyć. Raquela otwiera swoje serce przed Olvido i przyznaje się do wszystkich niegodziwości, jakich dopuściła się przeciwko niej. Stefano zjawia się w rezydencji rodziny Rivas Santander z bronią i wyzywa Diega. Esperanza musi interweniować.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.