„Rodzina Briceño” – Odcinek 1: Wyścig

W 1. odcinku telenoweli „Rodzina Briceño”: Armando wygrywa wyścig. Cecilia dowiaduje się, że jest w ciąży. Wkrótce na platformie Netflix.

W tajemnicy przed rodziną Cecilia umawia się z chłopakiem. Samuel nie postępuje uczciwie i jednocześnie spotyka się z inną dziewczyną. Rodzina Briceño ma do spłacenia dług u Tulia. Ponieważ nie chce wydać mu lalki należącej do Armanda, jedyną szansą na zdobycie pieniędzy jest wygrana w wyścigu. Ojciec Cecilii naskakuje na Florentina za flirtowanie z jego córką. Rodzina Breceño awansuje do finału. Ostatni wyścig nie należy do najłatwiejszych. Armando ma problemy z prawą ręką. Cecilia angażuje się w pomoc. Uprzedza ojca, że jeśli przegra wyścig, straci lalkę.

Rodzina Briceño odnosi zwycięstwo, choć Armando jest niepocieszony. Gani córkę za wtrącanie nosa nieswoje sprawy oraz złości się na Peluche, że nauczył jego córkę prowadzić ciężarówkę. Przypomina wszystkim, że kierowaniem tirów zajmują się wyłącznie mężczyźni. Peluche zbiera się na odwagę, aby wyznać Cecilii miłość. W trakcie rozmowy dziewczyna traci przytomność. Octavio odwozi ją do szpitala i zapominają o lalce z pieniędzmi. Armando wraca po nią, ale już jej nie znajduje. Gdy Cecilia odzyskuje przytomność, nie pamięta o czym rozmawiała z Peluche. Lekarz oznajmia dziewczynie, że jest w ciąży.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol InternacionalTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.