„Za późno cię poznałam” – Odcinek 2: Niełatwe początki

W 2. odcinku telenoweli „Za późno cię poznałam”: Patricio i Héctor okazują zainteresowanie zespołem Patricii. Emisja 24 czerwca 2019 o godz. 9.35 w iTVN.

Juancho prosi Estrellę, żeby powróżyła mu z kart. Wybiera z talii trzy karty. Estrella wyczytuje z nich, że jeśli Patricia będzie dalej śpiewała vallenato, dojdzie do nieszczęścia. Patricia zostaje zwolniona po awanturze z dyrektorem zespołu. Margot wraca do domu Juancha. Mężczyzna wyprowadza Estrellę drugim wyjściem. Margot orientuje się, że przysyłane przez nią pieniądze z Wenezueli nie zostały należycie spożytkowane. Patricia wraz z przyjaciółkami postanawiają sprzedawać ceviche. Juancho dostaje pracę jako dostawca w drogerii. Patricia odwiedza Héctora, aby prosić go o wsparcie dla swojego nowego zespołu. W trakcie spaceru po plaży, gdy rozśpiewana sprzedaje ludziom przyrządzone własnoręcznie ceviche, spotyka Ricarda. Mężczyzna kupuje od niej cały zapas jedzenia i proponuje jej zespołowi występ podczas organizowanej przez niego uroczystości.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol Televisión

„Za późno cię poznałam” (Tarde lo conocí), telenowela, Kolumbia, 2017; Reżyseria: Klych López; Występują: María Elisa Camargo, Roberto Urbina, Javier Jattin, Luna Baxter, Juan Pablo Franco, Pedro Palacio, Megumi Hasebe i inniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.