„Za późno cię poznałam” – Odcinek 3: Moment próby

W 3. odcinku telenoweli „Za późno cię poznałam”: Emiliano chce, żeby Ricardo zabił Osmana. Emisja 25 czerwca 2019 o godz. 8.50 w iTVN.

Zespół Patricii daje występ na zaproszenie Ricarda. Po nim Sonia proponuje dziewczynom, żeby zaśpiewały na jej weselu. Następnego dnia Sonia prosi Orlanda, żeby dowiedział się, za kim ugania się Ricardo. On zleca to zadanie Franowi. Tymczasem Ricardo posyła Patricii prezent przez Rafę. Patricia i jej koleżanki ponownie sprzedają własne dania, wabiąc klientów swoim śpiewem. Fran przygląda się, jak Patrcia odbiera prezent od Ricarda i zdaje z tego relację. Patricia spłaca dług ojca. Emiliano i Ricardo jadą do portu, żeby ukarać Osmana. Emiliano wystawia na próbę Ricarda i zrzuca na niego zadanie zabicia mężczyzny. Héctor spotyka się z Patricią. Namawia ją do śpiewania w barze. Estrella pyta Patricię, czy jest pewna, że wstępuje na właściwą ścieżkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol Televisión

„Za późno cię poznałam” (Tarde lo conocí), telenowela, Kolumbia, 2017; Reżyseria: Klych López; Występują: María Elisa Camargo, Roberto Urbina, Javier Jattin, Luna Baxter, Juan Pablo Franco, Pedro Palacio, Megumi Hasebe i inniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.