„Za późno cię poznałam” – Odcinek 1: Śmierć piosenkarki

W 1. odcinku telenoweli „Za późno cię poznałam”: Ostatnie dni z życia piosenkarki vallenato Patricii Teherán. Emisja 24 czerwca 2019 o godz. 8.50 w iTVN.

Rok 1995. Patricia Teherán daje duży koncert w Soledad. W trakcie występu jej głos łamie się na widok Ricarda. Héctor zauważa to i wpada w złość. Yulitza wręcza płytę Patricii Iluminadowi. Wkrótce później odbywa się konferencja prasowa podczas której zostaje zapowiedziany występ piosenkarki podczas karnawału w Barranqulli. Po niej Patricia żegna się z rodziną i wybiera w kolejną podróż. Ricardo zaczepia ją i prosi, żeby została, jednak ona go zbywa. Héctor i Sonia są świadkami ich krótkiej rozmowy.

Patricia wyjeżdża wspólnie z Kike, Alejo i Héctorem. Ten ostatni siada za kółkiem, choć jest wstawiony. Ricardo przygląda się jak Patricia odjeżdża. Sonia mówi mu, że widzi ją po raz ostatni. Z powodu nadmiernej prędkości Héctor traci panowanie nad samochodem i powoduje wypadek. Rodzice Patricii dowiadują się o wypadku od policji. Patricia umiera w szpitalu. Przybity śmiercią córki Juancho oświadcza dziennikarzom, że jego córka została zabita. Wiadomość o śmierci piosenkarki dociera do dzielnicy, z której pochodziła. Opłakują ją wszyscy z wyjątkiem Sonii.

Siedem lat wcześniej. Patricia, Caya i Ingrid wracają do Cartageny. Wszystkie trzy marzą o karierze muzycznej. Po powrocie do domu Patricia próbuje zaradzić problemom ojca. W domu zjawia się komornik i próbuje zabrać jego rzeczy. Udaje jej się wynegocjować dwa dodatkowe dni na spłatę długu. Remeberto sprzecza się z Cayą na temat kobiet śpiewających vallenato. Estrella odwiedza Juancha. Patricia wychodzi na scenę w zastępstwie za Nacha i śpiewa razem z orkiestrą. Héctor przygląda jej się z oddali. Po występie wręcza jej swoją wizytówkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol Televisión

„Za późno cię poznałam” (Tarde lo conocí), telenowela, Kolumbia, 2017; Reżyseria: Klych López; Występują: María Elisa Camargo, Roberto Urbina, Javier Jattin, Luna Baxter, Juan Pablo Franco, Pedro Palacio, Megumi Hasebe i inni

[tab id=1]

[/tab]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.