„W stronę marzeń” - Odcinek 31: Rejs statkiem | novela.pl

„W stronę marzeń” – Odcinek 31: Rejs statkiem

novela.pl 3 stycznia 2019 0

W 31. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Eliza odrzuca propozycję spędzenia weekendu z Arthurem. Emisja 10 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN

„W stronę marzeń” – Odcinek 31: Rejs statkiem

Lili dowiaduje się nowych rzeczy o przeszłości córki. Arthur proponuje Elizie wspólne spędzenie weekendu, jednak ona odmawia. Jonatas otrzymuje wiadomość o katastrofie na rzece Tamanduá. Jacaré wyjawia Braço, że to Nina wciągnęła go do przestępczego półświatka. Eliza ze smutkiem przyjmuje informację, że Jonatas nie będzie towarzyszył jej podczas rejsu statkiem. Postanawia posłuchać rady Arthura i zaprosić Jojo. Dziewczynka popełnia gafę i zamiast lekarstw zabiera ze sobą słodycze. Orientuje się, że popełniła błąd, gdy jest już na pokładzie statku. Zawiadamia ojca. Arthurowi nie udaje się przybyć przed odcumowaniem statku od brzegu. Dowozi córce lekarstwa kajakiem.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

Komentarze »


X