„W stronę marzeń” – Odcinek 33: Ciąża Caroliny

W 33. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Carolina wmawia Arthurowi, że spodziewa się jego dziecka. Emisja 14 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN .

Ciza zapewnia Jonatasa, że Eliza nie spotyka się z Arthurem. Natasha zauważa pozytywną zmianę w zachowaniu Jojô. Carolina ogłasza kolejny etap konkursu. Pietro odgaduje, że Carolina zmierza do wyeliminowana Elizy w najbliżej próbie. Cassandra prosi koleżanki o pomoc w pozbyciu się rywalki. Arthuro dowiaduje się o intencjach Caroliny i pragnie się z nią rozmówić. Ona zaskakuje go wiadomością o swojej ciąży. Mężczyzna nie dopuszcza do siebie myśli, że może zostać ojcem. Ciza uświadamia Elizę, że Jonatas bardzo żałuje ich ostatniej sprzeczki.

Germano wychwala poczynania Jonatasa i podnosi mu pensję. Pietro pociesza Carolinę, przybitą wcześniejszą rozmową z Arthurem. Arthur wyjawia Maxowi, że nie może mieć więcej dzieci. Max uprzedza go, że Carolina może wykorzystać sytuację, aby go pogrążyć. Rafael ignoruje zaloty Lu. Carolina uprzedza Jonatasa o intencjach Arthura. Arthur i Max udzielają cennych wskazówek Elizie. Arthur prosi Jonatasa, żeby tym razem nie zjawiał się na próbie, albowiem może wszystko zniszczyć. Chłopak nie daje się łatwo zbyć. Prosi Mirtesa o pomoc w zdobyciu pracy kelnera podczas przyjęcia.

Carolina uprzedza Cassandrę, że zostanie wyeliminowana z konkursu, jeśli w kolejnej próbie nie doprowadzi do usunięcia Elizy. Fabinho przychodzi do domu Arthura, żeby pojednać się z Elizą. Natasha radzi Arthurowi, żeby powiedział Carolinie prawdę o tym, że nie może mieć dzieci. W tym momencie Carolina pojawia się w restauracji.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.