„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 59: Prawda o ciąży Loli

W 59. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Andrés domyśla się, że jest ojcem dziecka Loli. Emisja 8 sierpnia o godz. 14:10 w TV Puls.

Débora postanawia osobiście sprawdzić zawartość przetransportowanych kontenerów. Kiedy odkrywa, że zawierają niebezpieczne substancje, zwraca się do Ramóna z żądaniem wyjaśnień. Lola otrzymuje zdjęcia matki. Jest zdezorientowana. Zanosi je Rodrigowi i prosi, żeby opowiedział jej wszystko, co wie na temat Soledad. Sofía zdradza Andrésowi, że Lola oczekuje dziecka Apola. Ten natychmiast domyśla się, że dziewczyna kłamie i to on jest ojcem. Tiberio zleca założenie podsłuchu telefonu Loli i tak dowiaduje się o jej ciąży. Débora także poznaje prawdę z podsłuchanej rozmowy Loli z Sofíą.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro; Strona: mojesercebijedlaloli.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.