„Oblicza miłości” – Odcinek 184: Rodrigo porywa Natalię i Brigitte

W 184. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia nie chce dać Diegowi rozwodu. Rodrigo planuje ucieczkę. Emisja 8 sierpnia o godz. 15:10 w TV Puls.

Rodrigo kontaktuje się telefonicznie z Brigitte i prosi ją o pomoc w zdobyciu pieniędzy na ucieczkę. Obiecuje, że w zamian dostanie połowę zawartości jednego z jego kont na Kajmanach. Eleazar nie może kochać się z Carmen, albowiem stresuje go myśl, że kobieta zdradzi go z innym mężczyzną. Diego chce umówić się z Natalią na podpisanie dokumentów rozwodowych. Jest zdezorientowany, gdy ona odmawia i żąda wyjaśnień. Dziewczyna wyznaje mu, że nie może dać mu rozwodu, bo wciąż go kocha. Alonso żegna się z Kariną. Tak naprawdę aranżuje swój wyjazd do Wielkiej Brytanii, by zmobilizować Irene. Brigitte przybywa na plac, gdzie umówiła się z Rodrigiem, żeby wydać mu pieniądze. On porywa ją i Natalię i ucieka przed policją. Bermúdez wzywa na pomoc Eleazara.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.