„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 117: Trop Rodriga

W 117. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Rodrigo domyśla się, że Dianę łączy coś z Ángelem. Emisja 28 października o godz. 11:00 w TV Puls.

Rodrigo nie jest zadowolony z tego, co usłyszał od Andrésa na temat Sáncheza i postanawia uważnie mu się przyjrzeć. Vicky namawia Félixa do przyniesienia im pizzy. Soledad proponuje jej, żeby znalazły sposób na przekazanie Rodrigowi adresu pizzerii, która musi znajdować się blisko miejsca, w którym są przetrzymywane, by ten mógł je odnaleźć. Rodrigo przesłuchuje mecenasa Sáncheza, ale nie udaje mu się wyciągnąć od niego zbyt wielu informacji. Udaje mu się natomiast dowiedzieć, że Diana jest powiązana z Ángelem. Diana nie odpowiada na telefon od Ángela. Ten postanawia złożyć jej wizytę w biurze z samego rana.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.