„Moja nadzieja” – Odcinek 178: Wielka rodzina

W 178. i ostatnim odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Tomás spodziewają się kolejnych dzieci. Emisja 28 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza i Tomás wprowadzają się do nowo wybudowanego z myślą o nich domu w dzielnicy. Esperanza przez cały dzień szuka dogodnej okazji, by podzielić się z mężem ważną wiadomością, lecz wciąż coś jej w tym przeszkadza. W końcu traci Tomása z oczu, albowiem ten udaje się do kościoła, by pomóc w przygotowaniach do uroczystej inauguracji dzielnicy.

Máximo i Eva wprowadzają się z powrotem do swojego mieszkania. Máximo nadwyręża sobie plecy podczas wnoszenia pudeł z rzeczami. Eva nie może mu pomóc, gdyż jest w ciąży. Máximo wykorzystuje sytuację i udaje zdrętwiałego, by wymigać się od obecności na inauguracji. Kiedy Eva wychodzi, dzwoni po kolegów i zaprasza ich do siebie.

W kościele wszyscy wyczekują na przyjazd Esperanzy, która spóźnia się z powodu problemu z samochodem. Po przybyciu dziewczyna występuje razem z zakonnicami, a następnie wykorzystuje obecność bliskich, by obwieścić im, że spodziewa się trojaczków. Tomás jest bardzo szczęśliwy, że znów zostanie ojcem. By odwdzięczyć się żonie, wchodzi na scenę i śpiewa dla niej piosenkę. Po uroczystości Esperanza i Tomás udają się nad rzekę, gdzie pocałowali się po raz pierwszy, i wspominają wszystkie przeżyte razem chwile. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plComments

  1. Tyle odcinków i historii wystarczy wg. mnie. Mogliby puścić jaką nową argentyńska produkcje w zamian?

  2. A ja zaluje ze to bedzie koniec serialu, przyjemnie sie go ogladalo i szkoda ze nie ma dalszych odcinkow wsrod dzieciakow :)

  3. No i będzie koniec w przyszłym piątek. Jednak w wersji polskiej ostatecznie 178 odcinków. Te ostatnie 20-30 odcinków już trochę tak przeciągane ale chyba taki urok.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.