Esperanza i Tomás wprowadzają się do nowo wybudowanego z myślą o nich domu w dzielnicy. Esperanza przez cały dzień szuka dogodnej okazji, by podzielić się z mężem ważną wiadomością, lecz wciąż coś jej w tym przeszkadza. W końcu traci Tomása z oczu, albowiem ten udaje się do kościoła, by pomóc w przygotowaniach do uroczystej inauguracji dzielnicy.

Máximo i Eva wprowadzają się z powrotem do swojego mieszkania. Máximo nadwyręża sobie plecy podczas wnoszenia pudeł z rzeczami. Eva nie może mu pomóc, gdyż jest w ciąży. Máximo wykorzystuje sytuację i udaje zdrętwiałego, by wymigać się od obecności na inauguracji. Kiedy Eva wychodzi, dzwoni po kolegów i zaprasza ich do siebie.

W kościele wszyscy wyczekują na przyjazd Esperanzy, która spóźnia się z powodu problemu z samochodem. Po przybyciu dziewczyna występuje razem z zakonnicami, a następnie wykorzystuje obecność bliskich, by obwieścić im, że spodziewa się trojaczków. Tomás jest bardzo szczęśliwy, że znów zostanie ojcem. By odwdzięczyć się żonie, wchodzi na scenę i śpiewa dla niej piosenkę. Po uroczystości Esperanza i Tomás udają się nad rzekę, gdzie pocałowali się po raz pierwszy, i wspominają wszystkie przeżyte razem chwile. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.pl


3 KOMENTARZE

  1. No i będzie koniec w przyszłym piątek. Jednak w wersji polskiej ostatecznie 178 odcinków. Te ostatnie 20-30 odcinków już trochę tak przeciągane ale chyba taki urok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.