„Bez tożsamości” – Odcinek 12: W stronę prawdy

W 12. odcinku serialu „Bez tożsamości”: María opowiada bliskim o swojej biologicznej rodzinie. Emisja 19 grudnia 2017 o godz. 18:35 w TVP 1 .

María odwiedza Fernandę w klinice. Lekarka uświadamia ją, że jej matka może cierpieć na marskość wątroby. Luisa planuje wydać rodzinne przyjęcie na cześć Micaeli, niani Maríi. Bruno opuszcza Amparo, aby przyjąć poród pacjentki, choć jest pod wpływem narkotyków i alkoholu. Alfredo Palomar odbiera z biura rzeczy znalezionych dokumenty skradzione z klasztoru. Pablo próbuje mu je odebrać, ale zostaje zatrzymany przez policję.

María jest zrozpaczona, ponieważ nie udało się odzyskać dokumentów. Kiedy do jej drzwi puka Juan, zaprasza go do środka i prosi, żeby został na noc. W obecności Palomara i siostry Antonii Enrique pali odzyskane dokumenty, jedyne dowody jego winy. Następnie odsyła Palomara do Londynu, gdzie czeka na niego praca, a siostrę Antonię do klasztoru klauzurowego w okolicy Burgos.

Enrique zwalnia Bruna z pracy w klinice. Dziennikarz nie okazuje zainteresowania tematem kradzieży dzieci ze względu na przedawnienie sprawy. Juan nie daje za wygraną. Pablo opowiada Maríi o wypadku rodziców i odzyskaniu brata. Przy okazji przygotowuje dla niej prezentację ze zdjęciami, którą dziewczyna zamierza wykorzystać podczas przyjęcia w swoim domu.

Luisa wyjawia zaproszonym gościom, że nigdy nie była w ciąży, dlatego wspólnie z Franciscą adoptowali Maríę. Nie mówi jednak całej prawdy. María postanawia ją w tym wyręczyć i podczas pokazu zdjęć wspomina o swojej biologicznej rodzinie. Przy okazji Bruno odkrywa, że Amparo jest bliźniaczą siostrą Maríi. Stan zdrowia Fernandy pogarsza się – kobieta pluje krwią. Francisco zakrada się w nocy do sypialni Maríi i zostawia córce list.

Opracowanie TVP, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

[tabs tab1=”Bez tożsamości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.