„Bez tożsamości” - Odcinek 10: Niepokojąca wiadomość | novela.pl

„Bez tożsamości” – Odcinek 10: Niepokojąca wiadomość

novela.pl 14 grudnia 2017 0

W 10. odcinku serialu „Bez tożsamości”: Maríi udaje się zasiać ziarno niepewności u Luisy i Enrique. Emisja 15 grudnia 2017 o godz. 18:35 w TVP 1

„Bez tożsamości” – Odcinek 10: Niepokojąca wiadomość

Enrique ugina się pod szantażem Bruna i zgadza się przepisać na niego klinikę. Claudio żąda połowę pieniędzy, jakie otrzyma Bruno od ojca. Amparo prostytuuje się, żeby zdobyć środki na opłacenie czynszu. Bruno opowiada Maríi historię Beatriz i Claudii. Wyjawia jej, że Francisco stał za odesłaniem mężczyzny do Argentyny, gdzie ten był torturowany i więziony.

Pablo oszukuje strażnika parkingu, żeby wykraść nagranie z włamania do samochodu, którym potrącono Juana. María rozpoznaje włamywacza. Fernanda wścieka się, gdy Amparo przynosi do domu pieniądze zarobione z prostytucji. Amparo odrzuca pomoc Maríi i nie zgadza się na umieszczenie matki w prywatnym ośrodku odwykowym. Claudio prosi Maríę i Juana, żeby nie wydawali go policji i obiecuje zwrócić im skradzione dokumenty.

Bruno orientuje się, że Claudio wyciągnął z jego sejfu skradzione wcześniej z klasztoru dokumenty. Enrique podejrzewa żonę o romans z Claudiem i zamierza dać im nauczkę. Jego plan legnie w gruzach i razem z żoną zostają więźniami Claudia. Mężczyzna żąda pieniędzy, a gdy je otrzymuje, domaga się, aby Enrique pomógł mu odzyskać syna. Enrique wykorzystuje chwilową nieuwagę Claudia i strąca z piętra. Bruno rzuca się na rannego Cladia, gdy zastaje go w swoim mieszkaniu, ale ten odpiera atak. Enrique dostaje ataku serca.

Claudio przyspiesza spotkanie z Juanem, aby oddać mu dokumenty. Nie wie, że doktor Palomar depcze mu po piętach. Fernanda prosi Amparo, żeby zabrała ją do kliniki znalezionej przez Maríę. Ona obiecuje spełnić jej prośbę.

Madryt 2013. María śledzi Luisę. Przy pierwszej okazji wykrada jej telefon i wysyła wiadomość do Enrique, aby wzbudzić niepokój w ich obojgu.

Opracowanie novela.pl, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

Komentarze »


X