„Bez tożsamości” - Odcinek 8: Dobra siostrzyczka | novela.pl

„Bez tożsamości” – Odcinek 8: Dobra siostrzyczka

novela.pl 12 grudnia 2017 0

W 8. odcinku serialu „Bez tożsamości”: Fernanda ucieka ze szpitala. Amparo pojawia się zamiast Maríi na gali. Emisja 13 grudnia 2017 o godz. 18:35 w TVP 1

„Bez tożsamości” – Odcinek 8: Dobra siostrzyczka

María prosi Pabla o pomoc w zidentyfikowaniu winnych potrącenia Juana i kradzieży ważnych dokumentów. Fernanda ukradkiem zagląda do butelki pod nieobecność lekarzy. Denerwuje się brakiem wieści o Amparo. Curro uderza Amparo i ubliża jej, gdy ta nie przynosi mu obiecanych pieniędzy. Pablo zdobywa nagranie z kamery, która zarejestrowała wypadek, i wyciąga z niego numery rejestracyjne samochodu. María przekazuje zdobyte dane Juanowi. Amparo przedstawia się Luisie jako koleżanka Maríi.

María zostaje zaproszona na galę połączoną z wystąpieniem Juana na temat nielegalnych adopcji. Enrique nie dopuszcza do publikacji artykułu o cudownym ocaleniu Bruna. Przedstawia synowi dowody obnażające jego kłamstwo oraz inne, wyjawiające prawdziwą tożsamość Roberta. Bruno daje do zrozumienia ojcu, że w przeszłości spotkał się już z Argentyńczykiem. Pablo informuje Maríę, że samochód, którym potrącono Juana, został godzinę wcześniej skradziony.

Amparo wręcza Curro biżuterię Maríi. Ten przyjmuje ją, nieświadomy przygotowanej zasadzki. Chwilę później zostaje zatrzymany przez policję. Trinidad odkrywa ucieczkę Fernandy ze szpitala i zawiadamia Maríę. Amparo zapisuje się na wizytę u Bruna, aby go uwieść. Tuż przed wejściem na galę Juan dowiaduje się, że jego wystąpienie zostało usunięte. Nie wie, że to sprawka Enrique. María przyjeżdża do chorej Fernandy. Amparo wykorzystuje okazję i pojawia się na gali zamiast niej.

Opracowanie novela.pl, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

Komentarze »


X