„Esmeralda” – Odcinek 65: Podejrzenie ciąży

W 65. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando złości się, gdy Blanca przynosi do domu jego syna. Emisja 15 grudnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Graciela nie chce spełniać powinności małżeńskich wobec Emiliana i zasłania się złym samopoczuciem. Blanca ostrzega Esmeraldę, Domingę, Socorro i Aurorę przed niebezpieczeństwem, jakie kryje się za chorobą Dionisia, zwłaszcza dla José Rodolfa. Kobieta zobowiązuje się zająć wnukiem, podczas gdy Esmeralda uczęszcza na zajęcia u Hortencii, aby chłopiec nie miał kontaktu z chorym Dionisiem.

Florecita informuje Esmeraldę o wyjeździe Lucia do Las Maravillas. Graciela cieszy się, gdy Emiliano podejmuje decyzję o ich rychłym powrocie do stolicy. Adrián ze zdumieniem przyjmuje wiadomość o przerwanej podróży poślubnej Gracieli. Fátima insynuuje Crisancie, że przyczyną jest ciąża jej córki. José Armando złości się, gdy słyszy płacz dziecka w domu Peñarrealów. Dominga uprzedza Florecitę, że Dionisio cierpi na zakaźną chorobę. José Armando prosi Georginę, żeby zgodziła się zostać jego narzeczoną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.