„Miłość po miłości” – Odcinek 12: Niewygodna prawda

W 12. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Carolina przedstawia uczniowi Damiána jako swojego męża. Emisja 12 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Laura dzieli się z Godoyem swoją teorią na temat śmierci Caroliny. Santiago wyjawia Raquel prawdziwą przyczynę śmierci swojej żony. Policja znajduje zakrwawioną łopatę w okolicy miejsca wypadku. Laura dowiaduje się, że położna pomagała Carolinie w przeprowadzeniu aborcji. Godoy odkrywa, że Laura opisała sprawę Caroliny na swoim blogu. Na prośbę Myriam Andrés pozbawia Raquel wpływów z rodzinnej firmy i zmierza do jej domu, aby prosić o zwrot kluczy do sklepu. Na miejscu zauważa Santiaga, który postanowił podwieźć kobietę do pracy, aby powstrzymać ją przed kolejnym wypadem do kasyna, i zaczyna wierzyć w teorię Myriam o ich romansie.

W przeszłości. Carolina okłamuje swojego ucznia – przedstawia mu Damiána jako swojego męża. Andrés wynajmuje prywatnego adwokata, żeby śledził Damiána i dowiedział się, z kim romansuje. Raquel spotyka się z psychologiem Míi, aby porozmawiać na temat problemów z zachowaniem jej córki. Tymczasem Federico odbywa męską rozmowę z Damiánem na temat współżycia. Damián próbuje pomóc rodzinie Caroliny i proponuje Loli pracę w swojej firmie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.