„Bez tożsamości” - Odcinek 3: Wzruszająca historia Juana | novela.pl

„Bez tożsamości” – Odcinek 3: Wzruszająca historia Juana

novela.pl 5 grudnia 2017 0

W 3. odcinku serialu „Bez tożsamości”: Juan wspomina Maríi o sprawie skradzionych dzieci w czasach dyktatury. Emisja 6 grudnia 2017 o godz. 18:40 w TVP 1

„Bez tożsamości” – Odcinek 3: Wzruszająca historia Juana

Więzienie w Shaopan, 2002 rok. María zostaje aresztowana. Jej żądanie skontaktowania się z adwokatem lub ambasadą zostaje zignorowane. Trafia do więzienia, gdzie interesują się nią inne więźniarki. Pomocną dłoń wyciąga do niej Irina.

Nowy Jork, 2001. Bruno kontaktuje się z ojcem przed powrotem do Madrytu. Roberto przypomina mu o ich umowie i odprowadza na lotnisko. Francisco dowiaduje się z telewizji, że stróż z klasztoru, który go szantażował, trafił do szpitala. María śledzi ojca, gdy ten próbuje dostać się do pacjenta. Nie chce uwierzyć, że jej ojciec byłby zdolny popełnić przestępstwo. Pablo namawia ją do podłożenia ojcu pluskwy, by oboje mogli go śledzić.

Po powrocie do domu Bruno opowiada rodzinie o mężczyźnie, który ocalił mu życie. Enrique chce go ugościć w swoim domu. Z pomocą Fransisca sprowadzają Roberta do Madrytu. María wyprasza Bruna ze swojego gabinetu, gdy ten nachodzi ją w gabinecie. Chłopak nie potrafi opanować złości, gdy dowiaduje się o jej spotkaniu z Juanem.

Juan prosi Maríę o pomoc nawiązaniu kontaktu z jej ojcem. Pragnie pilnie porozmawiać z nim o sprawie tysiącu dzieci skradzionych rodzicom w czasach dyktatury Franco oraz staraniach adwokatów o wprowadzenie uchwały ułatwiającej dostęp do rejestrów prywatnych i kościelnych. Niestety María, choć zdaje się być zainteresowana sprawą, odmawia współpracy. Roberto podaje Brunowi namiary na klasztor, w którym skradziono jego dziecko. María spotyka się ponownie z Juanem. Adwokat wyznaje jej, że sam został odebrany biologicznym rodzicom.

Opracowanie novela.pl, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

Komentarze »


X