„Miłość po miłości” - Odcinek 11: Śmiertelny strzał | novela.pl

„Miłość po miłości” – Odcinek 11: Śmiertelny strzał

novela.pl 4 grudnia 2017 0

W 11. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Santiago dowiaduje się, że jego żona zginęła od postrzału. Emisja 11 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Miłość po miłości” – Odcinek 11: Śmiertelny strzał

Raquel i Santiago są przybici wizytą w domku, w którym spotykali się ich małżonkowie. Kobieta udaje się do kasyna, aby odreagować. Teściowa odbiera ją stamtąd i urządza jej scenę. Santiago, Nicolás i Federico dowiadują się, że Carolina nie zginęła w wypadku, lecz została śmiertelnie postrzelona.

Trzy lata wcześniej. Santiago zauważa, że Carolina zgubiła kolczyk. Mía ma kłopoty w nowej szkole. Dyrektorka wzywa Raquel. Damián się umawiają Raquel, aby dać upust swemu pożądaniu. Przypadkiem Santiago nakrywa ich razem. Damián znajduje zgubiony kolczyk Caroliny.

Carolina robi się zazdrosna, gdy Raquel dziękuje jej za lekcje tańca udzielone Damiánowi, albowiem wpłynęły one korzystnie na ich intymne relacje. Kiedy mężczyzna wraca do kochanki, aby zwrócić zgubiony kolczyk, ta urządza mu awanturę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

Komentarze »


X