„Miłość na zakręcie” – Odcinek 17: Między młotem a kowadłem

W 17. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Diego stawia Lucíę przed dokonaniem wyboru. Emisja 8 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Moretti przedstawia Tanii zmyśloną historyjkę na temat jej rekonwalescencji. Martín odwozi Lucíę do domu. W trakcie jazdy kobieta zwierza mu się ze swoich problemów jakby była na sesji terapeutycznej. Ema uprawia seks z Lucą, po czym opuszcza go w pośpiechu. Coraz trudniej przychodzi jej ukrywanie uczuć do chłopaka. Moretti wyjaśnia Tanii, że wykorzystuje laboratorium do polepszenia jakości wina i prosi ją, by nikomu nie wspominała o jego istnieniu. Lina potwierdza Tanii historyjkę Moriettiego. Martín i Diego rozmawiają o śmierci Agustiny.

Tania bierze dzień wolny. Moretti rozkazuje Víctorowi ją śledzić, zaś Linie poleca zatrudnienie nowej modelki. Diego jest gotowy porozmawiać z Lucíą. Ema widzi ich razem, ale niczego nie podejrzewa. Lina wykrada Benitowi płytę z portfolio nowej modelki – Pameli Turner. Diego zaprasza Lucíę i Emę na wspólne wyjście. Śledzona przez Víctora Tania odwiedza szkołę fotografii, w której kiedyś się uczyła. Kiedy okazuje się, że nie zachowały się żadne informacje na jej temat, robi się nerwowa. Dzwoni do Martína i prosi, żeby po nią przyjechał. Tymczasem Víctor zawiadamia o wszystkim Morettiego.

Lucía jest zazdrosna o własną córkę. Kiedy Ema zostawia ich samych, chłopak szantażuje Lucíę przed wyborem – albo rzuci dla niej jej córkę, albo zostanie z jej córką, żeby widywać się z nią. Martín wypytuje o Tanię w szkole fotografii. Dowiaduje się od pracowników, że kobieta nigdy do niej nie uczęszczała.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.