„Złote serce” – Odcinek 114: Isabel okłamuje Marię

W 114. odcinku telenoweli „Złote serce”: Maria próbuje odwieść Isabel od zamiaru oddania dziecka Catarinie. Emisja 8 czerwca 2017 o godz. 15:25 w TVP1 .

Isabel przystaje na propozycję Dioga i Catariny, ponieważ chce ratować życie córki. Pod nieobecność Beatriz Miguel wychodzi na drinka z Laurą. Fred jest wściekły, gdyż nie udaje mu się zdobyć pieniędzy dla Henrique. Henrique nie może dodzwonić się do Miguela. Nabiera podejrzeń, że nie odzyska zainwestowanych pieniędzy. Assunção namawia córkę do rozwodu.

Vasco jest przerażony propozycją Catariny i Dioga. Jeszcze bardziej niepokoi go, że Isabel ją przyjęła. Beatriz odrzuca oświadczyny Miguela, chociaż schlebia jej, że mężczyzna traktuje poważnie ich związek. Diogo zmusza Isabel do kłamstwa; ma wmówić Marii, że zaszła w ciążę przez przypadek i pragnie oddać dziecko Catarinie. Maria nie zgadza się na takie rozwiązanie. Usiłuje nakłonić Isabel do zmiany zdania. Gdy zawodzi, idzie do Vasco, rzekomego ojca dziecka. Mężczyzna ma związane ręce. Nie wie, jak zareagować, albowiem zna prawdę, ale nie chce jej ujawniać.

Materiały novela.pl / Fot. JCDuarte

„Złote serce” (Coração d’Ouro), telenowela, Portugalia 2015-2016; Reżyseria: Sérgio Graciano; Występują: Rita Blanco, João Reis, Maria João Bastos, Mariana Pacheco, Mariana Monteiro, Diogo Lopes, Ana Padrão, Miguel Guilherme, Lúcia Moniz, Victor Gonçalves i inni; Strona: www.novela.pl/zlote-serce/

[tabs tab1=”Złote serce – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.