„Miłość na zakręcie” – Odcinek 48: Włamanie do laboratorium

W 48. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Martín usypia Morettiego, by włamać się do jego laboratorium. Emisja 21 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Lina mówi Martínowi, że Moretti zawsze obserwuje ją przez kamerę. Mężczyzna orientuje się, że dał się zwabić pułapkę, ale nie zamierza dać się pokonać. Tania spiera się z Morettim, ponieważ nie chce być dłużej jego niewolnicą. Lucía nie chce opowiedzieć Emie o przygodzie, jaką przeżyła z Diegiem. Martín prosi Ramira o środki nasenne. Zamierza wykorzystać je, żeby dostać się do laboratorium Morettiego i sprawdzić zawartość pipetek.

Moretti niepokoi się zniknięciem Tanii. Rozkazuje Linie ją odnaleźć. Diego dowiaduje się, że Helena umawia się z Víctorem. Martín poznaje Milenę, koleżankę Diega ze szkoły. Moretti nakazuje Martínowi odesłać Víctora z powrotem do niego. On jednak wmawia Víctorowi, że dostał wychodne, po czym sam udaje się do mieszkanka Morettiego. Rozgrywają partię szachów. Martín wsypuje środek nasenny do kawy Morettiego. Gdy ten zasypia, przystępuje do szukania wejścia do jego laboratorium.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.