„Miłość na zakręcie” – Odcinek 44: Tania już tu nie mieszka

W 44. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Martín dowiaduje się, że Tania wyprowadziła się z mieszkania Liny. Emisja 17 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Martín jest przybity tym, co powiedziała mu Tania, natomiast Moretti cieszy się, że dopiął swego. Lucia nie pozwala się pocałować Franciscowi. Diego wychodzi z pokoju Emy i wtrąca się do ich rozmowy. Lucía nie dopuszcza, żeby mężczyźni rzucili się sobie do gardeł. Martín otrzymuje telefon z policji z wiadomością o zabójstwie Andrei. Postanawia ukryć otrzymane od kobiety dzienniki w biurze Ramira. W tym czasie Víctor przeszukuje sypialnię Martína. Moretti zaprasza Diega na drinka. Jadą do baru Barcelona, gdzie spotykają Lucíę. Tania pakuje swoje rzeczy przed przeprowadzką do domu Morettiego. Víctor wyjawia jej, że Moretti jest nieuleczalnie chory i niebawem umrze. Martín wraca do mieszkania Tanii, żeby z nią porozmawiać. Lina oznajmia mu, że Tania na dobre się z niego wyprowadziła.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.