„Miłość na zakręcie” – Odcinek 49: Ema jest w ciąży

W 49. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Martín wynosi próbkę z laboratorium Morettiego. Emisja 24 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Martín wynosi próbkę substancji z laboratorium Morettiego. Diego całuje Milenę w trakcie wspólnej nauki. Lina wyjaśnia Tanii, że Moretti kazał jej pocałować Martína, ale ona jej nie wierzy. Víctor zjawia się w mieszkaniu Morettiego i zastaje go nieprzytomnego. Lucía ignoruje wiadomości od Diega. Umawia się natomiast z jego ojcem w muzeum. Moretti i Víctor sprawdzają, czy Martín nie wszedł do laboratorium. On tymczasem oddaje wykradzioną próbkę Ramirowi, a po odsłuchaniu wiadomości od Lucíi, kieruje się do siedziby jej firmy. Ramiro prosi Diega, żeby zastąpił go na ostrym dyżurze. Lucía zaprasza Martína na drinka. Ema postanawia zrobić kolejny test ciążowy. Tym razem jego wynik jest pozytywny.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.